niedziela, 8 maja 2016

Zamawianie lóg/logów + Stylizacja slubna dla Tamary!

Hej!
Z powodu, iz mam duzą wene do robienia logów/lóg zamawiajcie sobie loga u mnie!
                          1.Na e'maila: oliwciak.olka@poczta.fm :
                        -Wysyłacie postać z animką z artbooka z białym tłem,ubieracie jak chcecie
(ma to wyglądac tak)

-tło 
(np.te)

Lub:
- podajecie mi nick konta (z którego chcesz logo),dajecie mi ,,wolną rękę" abym sama wybrała ubranie,animke,tło

2.Piszecie do mnie na msp ; CZARNUCHA888999
-Zasada wolnej ręki

3.Piszecie do mnie na nk (link w zakładce ,,kontakt")
Robicie to samo co w punkcie 1.

4.Piszecie na fb (link do fanpage'a w zakładce ,,kontakt")
Robicie to samo co w punkcie 1 i 3.

Jak narazie to zrobiłam logo+nagłówek.
Pozdrawiam :3


Oto jak obiecałam stylizacja ślubna dla Tamary!


EDIT: Chyba wszędzie edytuje post xd 
Zrobiłam czterem osobą logo i są zadowolone :3








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz