Z powodu, iz mam duzą wene do robienia logów/lóg zamawiajcie sobie loga u mnie!
1.Na e'maila: oliwciak.olka@poczta.fm :
-Wysyłacie postać z animką z artbooka z białym tłem,ubieracie jak chcecie
(ma to wyglądac tak)
-tło
(np.te)
Lub:
- podajecie mi nick konta (z którego chcesz logo),dajecie mi ,,wolną rękę" abym sama wybrała ubranie,animke,tło
2.Piszecie do mnie na msp ; CZARNUCHA888999
-Zasada wolnej ręki
3.Piszecie do mnie na nk (link w zakładce ,,kontakt")
Robicie to samo co w punkcie 1.
4.Piszecie na fb (link do fanpage'a w zakładce ,,kontakt")
Robicie to samo co w punkcie 1 i 3.
Jak narazie to zrobiłam logo+nagłówek.
Pozdrawiam :3
Oto jak obiecałam stylizacja ślubna dla Tamary!
EDIT: Chyba wszędzie edytuje post xd
Zrobiłam czterem osobą logo i są zadowolone :3


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz