niedziela, 5 czerwca 2016

Nie pisanie-trzymajcie kciuki!

HEJ HEJA!

Długo,naprawdę długo nic nie pisałam-z powodu przeprowadzki.

Tez post będzie krótki,postaram się potem wstawić kilka stylizacji,bez cenników-zdjęcia.























ALE UWAGA! ZGŁOSIŁAM SIĘ NA ABIESKE!♥ TRZYMAJCIE KCIUKI

niedziela, 8 maja 2016

Zamawianie lóg/logów + Stylizacja slubna dla Tamary!

Hej!
Z powodu, iz mam duzą wene do robienia logów/lóg zamawiajcie sobie loga u mnie!
                          1.Na e'maila: oliwciak.olka@poczta.fm :
                        -Wysyłacie postać z animką z artbooka z białym tłem,ubieracie jak chcecie
(ma to wyglądac tak)

-tło 
(np.te)

Lub:
- podajecie mi nick konta (z którego chcesz logo),dajecie mi ,,wolną rękę" abym sama wybrała ubranie,animke,tło

2.Piszecie do mnie na msp ; CZARNUCHA888999
-Zasada wolnej ręki

3.Piszecie do mnie na nk (link w zakładce ,,kontakt")
Robicie to samo co w punkcie 1.

4.Piszecie na fb (link do fanpage'a w zakładce ,,kontakt")
Robicie to samo co w punkcie 1 i 3.

Jak narazie to zrobiłam logo+nagłówek.
Pozdrawiam :3


Oto jak obiecałam stylizacja ślubna dla Tamary!


EDIT: Chyba wszędzie edytuje post xd 
Zrobiłam czterem osobą logo i są zadowolone :3








Kropka w kropkę#1

W tej serii będę robiła stylizacje .Jesli przypadnie do gustu-kupuj!



1.
Vip/Nie - Tak
Diamond/Nie- Tak
Diamond-Włosy
Vip-Sukienka

Tutaj dodatków nie zastosowałam,ponieważ sama stylizacja ma juz w sobie dodatki.


2.
Vip/Nie-Nie
Diamond/Nie-Nie
Stylizacja wygląda na vip,lecz nim nie jest .
3.
Vip/Nie-Nie
Diamond/Nie-Nie
Tutaj postanowiłam na zółty oraz czarny,fajnie się to prezentuje z tą fryzurą.

4.
Vip/Nie-Nie
Diamond/Nie-Tak
Od niedawna uwielbiam tę fryzure.
Ta stylizacja zbliżona jest do ,,królowej"
Te 13 diamond's przez tę fryzurę za 7diamond's ale też sukienka za 6 diamond's :/
Dodatki to tylko bransoletka.
Stylizacja skromna ale piękna♥

5.
Vip/Nie-Tak
Diamond/Nie-Nie
Ta stylizacja jest z tą ,,sławną" mordką kota (y) ..? chomika..?
No coś w tym stylu ;33
Warte ceny ;3

Ok,to na tyle!Stylizacji było ,aż 5!
1 i 5 vip.
1 i 4 diamond.
2 i 3 nie vip,nie diamond.
 /
/
/
Mi najbardziej spodobało się 5 :3

Pozdrawiam!



EDIT: Ahh,te logo XD 









sobota, 7 maja 2016

Witajcie!

Hej!Witam Was na tym oto nowym blogu!
Na pierwszy ogień pójdą informacje o mnie B) :
1.Mam na imię Oliwia
2.Mam 12 lat
3.Uwielbiam konie (najbardziej cygańskie ,andaluzyjskie i arabskie)
4.Interesuję się fotografią.
5.Moje najki to : Paulina,Martyna,Kasia,Klaudia,Andrea,Karolina,Daria i Vincent ( Wiktoria/Wikcia XD)
6.Mam kanał na yt na ,którym nagrywam msp i inne :3 (Olka xx)
7.Mój hasztag to #PM
8.Mam fanpage'a na fb #biutifulOlkaa
Teraz o msp:
1.Mój nick to CZARNUCHA888999
2.W Msp gram od roku
3.Moje 3 najki grają w msp a mianowicie Andrea,Paulina i Daria
5.Na Msp najbardziej lubię robić imprezy w pokoju ;'3
6.Konto to dostałam od najki (Andrei)
7.Mam jury i celeb
8.Lubie kupywać ubrania XD
9.W znajomych mam 10 youtuberów,m.in kiciore,pattie,little choco,ZAKENIZUNAYO,MSP clawdeen wolf
10.Mam animke z pizzą ♥ XD
A oto moje jpg:
Pożegnajmy się logiem :*



EDIT:Takie logo na szybko.Już biorę się za logo (';